Tel.: +420 602 534 186

MARC & ANDRÉ PARIS od října na prodejně

15 srpna, 2022

Milé dámy, milé zákaznice,

s radostí a velkým potěšením Vám představuji značku MARC & ANDRÉ PARIS, jejíž kolekci podzim/zima si můžete prohlédnout již v říjnu u nás na prodejně.

O KAŠMÍRU

Opravdu nádherné, luxusní a kvalitní úplety z dokonale zpracovaného kašmíru v optimální směsi s měkkým merinem, případně s hedvábím.
Marc André nakupuje kašmír i merino od malých rodinných farem. Podporuje tak malé podnikání a rodinný business. Velmi pečlivě dohlíží na zpracování a designéři tak mohou vytvářet zajímavé kousky v nádherných barvách.

Marc André Paris je Estonská značka spodního prádla, luxusních plavek a dokonalého kašmíru.

Ve výrobě spodního prádla je velmi odvážná a vynalézavá. Vlastní patent na tzv. Cushion Wire, což je speciálně kašírovaná gelová kostice v gelovém lůžku. Tyto produkty nezpůsobují ani otlaky, ani nepříjemné pocity „svírání“ podprsenkou, jak někdy některé velmi citlivé dámy mohou v prádle mít.

Marc André má širokou nabídku bezkostickových podprsenek, krajkových braletek a sexy topů. Střihy jsou odkzoušené a sedí a sluší výborně.

Designově je značka trochu Francouzská se špetkou drzosti a rozhodně velkou dávkou sexappealu. Dokonale oblékne A-B-C-D-E košíčky, některé řady nabízí i hlubší F a G košíčky a obvody od 70cm do 95cm.

O kašmíru je dobré vědět toto:

– pokud obsahuje výrobek méně, než 20% kašmíru, nebude mít ty vlastnosti, které od kašmírového svetru čekáte. Směs 50% kašmír a 50% merino, případně příměs hedvábí

– to je to, co dělá kašmír kašmírem 🙂

– každý kašmírový svetr, kardigan nebo kalhoty žmolkují. Je to normální a je to v pořádku! Je to důkaz, že kašmír je přítomen! Stačí sčesat kartáčkem a jedeme dál 🙂

neprat v pračce. Ideálně namočit do vlažné vody s bylinkovým šamponem nebo prostředkem určeným přímo na kašmír a hedvábí. Promačkejte, properte, klidně i kondicionér přidejte, uděláte kašmíru dobře. Vždyť jsou to vlastně kozí vlasy 🙂 Kardigany nebo svetry stačí i větrat. On totiž kašmír má do jisté míry „samočistící“ schopnost. Když už musíte dát do pračky, tak na program, který je k tomu určen a ještě ideálně perte v pracím pytlíčku, aby stěny bubnu pračky nepolámaly vlákna.

sušte rozprostřené na ručníku a nebojte vysychá rychle. Pokud nad ním přemýšlíte, jako nad svým účesem, tak víte, že pokud hezky narovnaný uschne, zůstane tak do dalšího praní.

– náš kašmír je kvalitní produkt, nevytahuje se. Drží tvar, strukturu a barvu. Po praní se vrací do „továrního nastavení“ 🙂