Tel.: +420 602 534 186

Prodejna dámského prádla

V naší Brněnské prodejně dámského sortimentu naleznete obrovský výběr vybraných kousků dámského prádlo, plavek, doplňků a oblečení. Skutečná prodejna prádla ale není jen a pouze o prodeji. Beru jako svoji osobní vizitku skutečnost, že se tady budete cítit dobře – a co víc, budete se ráda vracet.

Proč? Najdete tady i něco nehmatatelného – něco, na čem si ale dávám záležet ze všeho nejvíce. Atmosféru, která Vám připomene, že Vy jste ve vašem životě na prvním místě – a je třeba mít se ráda. A na tom není vůbec nic sobeckého.

Ráda pro Vás na míru v naší prodejně připravím i svůj exkluzivní servis. Pomůžu Vám při výběru od A do Z, a postarám se, abyste se u mě cítila jako královna. Doslova.

Kamenná prodejna dámského prádla v Brně

Dámské prádlo není jen o prodeji

Individuální přístup

Individuální přístup je to hlavní, na čem si během prodeje prádla, plavek a oblečení zakládám. Budu se Vám během Vaší návštěvy osobně věnovat, ať už to bude hodina, dvě nebo tři. Domluvte si svoji osobní schůzku - +420 602 534 186.

Konzultace a poradentsví

Během Vaší návštěvy Vám budu neustále k dispozici. Můžete se na mě při výběru zcela spolehnout - pomůžu Vám vybrat kousky, které se k Vám budou nejlépe hodit - a to jak k Vašim křivkám, tak k Vaší osobnosti. Během výběru pracuji se všemi aspekty mých klientek, aby u prádla, které si odnášejí domů, cítily, že k nim skutečně padne a budou ho s láskou nosit.

Vše Vám na míru

Díky obrovskému výběru prádla výběru materiálů, velikostí a střihů, Vám zaručuji, že u mě naleznete prádlo přímo na míru. Nemusíte se tak bát, že byste odcházela s prázdnou a nevybrala si.

V naší Brněnské prodejně prádla najdete jen ty nejluxusnější značky