Tel.: +420 602 534 186

Lisca

Slovinská značka Lisca, založená v roce 1955, je jedním z největších výrobců spodního prádla v Evropě a čerpá z více než 60leté tradice.

Lisca je dobře známá tím, že do vašeho šuplíku na spodní prádlo přináší detaily vedené trendem, s elegantními, pohodlnými soupravami v moderních siluetách a všech nejnovějších barvách.

LISCA Vám přináší široký výběr toho nejluxusnějšího zboží

Najdete zde vše od svatebního prádla až po hravé doplňky a bezešvé, bez drátěných podprsenek pro každodenní nošení s označením Lisca.

Nezapomeňte si však dávat pozor na odvážně sexy spodní prádlo Lisca, kde tato značka skutečně září: představte si odhalující průsvitné podprsenky a odvážné kalhotky na ramínka, které jsou krásně navržené, když máte na mysli svádění.

Spodní prádlo a plavky doplňuje nabídka oblečení na spaní s pyžamy, noční košile a róby a také výběr oblečení pro pohodlí. Polo výstřihy, tílka, halenky, šaty, ponožky, topy, trička a košile bez rukávů jsou vyrobeny z kvalitních látek a nezapomínají na osobitý styl.

LISCA v naší prodejně

Na prodejně najdete mnoho podprsenek s výztuhou i bez, push up podprsenky, podprsenky s pěnovými košíčky, balkónové podprsenky; klasické slipy, tanga, kalhotky, brazilské, italské kalhotky; pánské spodní prádlo, boxerky a body, topy a mnoho dalšího spodního prádla, ve kterém se budete cítit výjimečně.

Nadčasová elegance značky Lisca se odráží i v plavkách pro ženy.

Dámy, najděte si svůj letní look v módních jednodílných plavkách a bikinách s podprsenkou a kalhotkami.

Vyberte si zboží od značky LISCA v naší prodejně FEMMS.