Tel.: +420 602 534 186

Ing. Metodějka Stoklásková

Žijeme v rychlé době. A ani módní průmysl nefunguje jinak. Globální řetězce na nás chrlí jednu kolekci za druhou – a možná i Vy se v té nepřeberné nabídce už trochu ztrácíte. Já razím jinou cestu. Věřím, že prádlo má na ženě mluvit vlastní řečí. Podtrhuje přece naše přednosti a s nimi i osobnost. Hovoří za nás v situacích, kdy jsme nejzranitelnější. A právě proto na jeho výběru záleží. Jsem tady pro Vás.

Ing. Metodějka Stoklásková

Majitelka

Dámské prádlo není jen tak nějakým kouskem oblečení.

Už jako mladá jsem si uvědomila to, na co některé z nás přicházejí celý život. Musíte se mít ráda. Dnes může podobné prohlášení znít jako všudypřítomné klišé. Ale víte, jak se to s mnohými klišé má – jsou všude kolem nás, protože se zakládají na pravdě a zkušenosti.

Dámské prádlo není jen tak nějakým kouskem oblečení. Má kouzelnou moc podtrhnout všechny naše přednosti najednou – tedy pokud jej vybereme správně. V tomto světě má všechno svoji roli a funguje dohromady. Materiál, barva, střih – vždyť už to znáte sama.

Tahle kouzelná věda mě naprosto pohltila již před několika desetiletími. A ani dnes se nic nezměnilo. A proto jsem se nespokojila s klasickou prodejnou prádla. Rozhodla jsem se do ní přinést lidský dotek.

Jsem tady pro Vás – abych poradila, konzultovala a přivedla na správnou notu. Jsem skálopevně přesvědčená, že pro každou z nás je tady ten pravý kousek prádla. Pro každý den i pro speciální příležitosti.

Metodějka Stoklásková

Provedu Vás světem prádla a poradím Vám, které si vybrat

Individuální
péče

Vše vám na
míru

Konzultace a
poradentví

Kontaktní formulář