Tel.: +420 602 534 186

Favab3

Společnost Favab letos slaví 29. narozeniny. Slovenská textilní společnost, která se zaměřuje na výrobu a prodej textilních výrobků z vlastní produkce. Její sortiment zahrnuje celou řadu výrobků pro celou rodinu.

Dnes se její výrobky prodávají ve značkových prodejnách v Bratislavě, Praze a Brně a také u mnoha dalších zákazníků z celé České republiky, Slovenska a Rakouska. Značka Favab určuje módní linii pro muže a ženy, kterým záleží na jejich vzhledu a chtějí kvalitní oblečení nejen vidět, ale také cítit.

Favab

Její výrobky vás osloví svým střihem, precizností zpracování, kombinací materiálů, jemností a barevnou škálou, trochou extravagance, ale především pohodlím při nošení a péči. Společnost Favab modeluje svůj sortiment na základě vlastního názoru na design, který je inspirován i světovými módními trendy.

Filozofie značky

Filozofií společnosti není pouze poskytovat zákazníkům běžné praktické oblečení, ale chce jim poskytnout inspiraci pro výjimečné příležitosti, které přináší každodenní život.

Záměrem je nabídnout specializovaný styl oblékání pro různé příležitosti. Favab je rodinná firma, takže se snaží rozmanitostí svých výrobků oslovit několik věkových skupin a uspokojit tak generace v celé rodině. Zákazníci nás najdou v České republice, Rakousku a Austrálii.