Tel.: +420 602 534 186

Anita

Spodní prádlo Anita od roku 1886 atraktivně zvýrazňuje velké poprsí a přitahuje pozornost k ženské siluetě, přičemž důmyslně skrývá malé problémové partie.

Toto spodní prádlo ve spojení s vysoce funkčními materiály a prémiovou povrchovou úpravou zaručuje vynikající pohodlí a perfektní střih.

ANITA a ROSA FAIA v brněnské prodejně

ANITA a ROSA FAIA jsou synonymem pro spodní prádlo a plavky s perfektním střihem, vynikající funkcí a nádherným vzhledem.

Vizí značky je nabídnout tu správnou podprsenku nebo bikiny pro každou ženu – ať už je její postava jakákoli. Proto se značka nezaměřují pouze na standardní velikosti – vychází vstříc i velkým velikostem košíčků a rozměrům pod prsy.

Nové trendy, dlouholeté zkušenosti, technické znalosti a vášeň pro krásu – to vše přispívá ke kvalitě prádla ANITA a konečným výsledkem je podprsenka, která nejen perfektně sedí, ale je také elegantní a atraktivní.

Anita je známá jako specialistka na špičkové spodní prádlo a plavky.

ANITA nabízí široký sortiment

Rosa Faia,

Anita od roku 1886,

Anita pro mateřství,

Anita care a Anita active

sloužících řadě různých cílových skupin, ale všechny sdílejí stejný skvělý střih, bezkonkurenční pohodlí a dokonalou kvalitu.

Anita nabízí různé kolekce podprsenek a kalhotek pro každý den, vysoce funkční sportovní podprsenky pro sport na všech úrovních aktivity a také tvarovky pro speciální účely, např. mastektomické podprsenky k nošení po operaci prsu.

Rosa Faia nabízí širokou škálu elegantního krajkového prádla, pohodlných podprsenek a tvarujících postav. Podprsenky Rosa Faia Big Cup až do košíčku J nabízejí vynikající podporu a jsou k dispozici také pro velmi malý pas a pro malé míry pod prsa.