Tel.: +420 602 534 186

Opera Fashion

Opera Trading Company je považována za jednu z předních společností mezi módními domy v Království Saúdské Arábie a jejími značkami.

OPERA FASHION & OPERAMAK & SOUVENIR

První přehlídky byly v roce 2011, kdy orientální ženy začaly objevovat nové způsoby módy, mezinárodní výkřiky a různé nové outfity. Opera Fashion za posledních 11 let vzkvétala a stala se výjimečně osobitou značkou, která ženám v Království Saúdské Arábie nabízí výběr moderní módy, která vyhovuje všem vkusům. Velké přivítání Opera Fashion pomohlo k jejímu rozšíření v Království Saúdské Arábie.

Opera Fashion

Kolekce se skládají z moderních elegantních modelů a formálních outfitů, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly životnímu stylu mladé živé ženy. Kromě výjimečných kolekcí doplňků, tašek a kůží pro každé roční období i oblečení pro zvláštní příležitosti. Opera Fashion také nabízí mnoho možností moderních oděvních sad, které drží krok s módou a potřebami žen z Perského zálivu.

Opera Trading Company se řadí mezi nejlepší dámské módní domyv království Saúdské Arábie, v zemích Perského zálivu a na Středním východě.