Tel.: +420 602 534 186

Den otevřených dveří čtvrtek 20.10.2022

11 října, 2022

Vážené dámy, zákaznice a kamarádky, jen vám chci říct, že jsem zase tady a ráda se vám budu věnovat na prodejně FEMMS, Horní 1, včetně sobot a nedělí, ale jen po předchozí telefonní domluvě se mnou / +420 602 534 186/ na den a hodinu.
A dnes přišly balíky s kašmírem!!

A navíc,
rádi bychom Vám zpříjemnili nastupující podzimní sychravé dny. Přijměte proto naše pozvání do butiku Femms na Den otevřených dveří FEMMS & LISE CHARMEL podzim/zima 2022 a jaro 2023 s mottem „Buď svou vlastní ikonou!“ Pánové, tato akce je ideální pro vaše drahé polovičky i kolegyně, na které se také velmi těšíme. Setkání se uskuteční v unikátních prostorách prvorepublikové vily a butiku Femms ve čtvrtek dne 20. října 2022 od 13:00 do 16:00 hodin na adrese Horní 1, Brno.

V komorní atmosféře si budete moci prohlédnout, osahat, případně vyzkoušet a objednat aktuální kolekci jednoho z největších výrobců francouzského spodního prádla LISE CHARMEL, která zahrnuje nádherné, luxusní a kvalitní spodní prádlo a plavky. Ke shlédnutí , osahání a případně vyzkoušení bude i nová kolekce plážového oblečení a plavek L.Ch. a Antigel 2023. Značka Lise Charmel vytvořila jedinečný styl, kde se snoubí elegance, ženská svůdnost a umění. Francoužští a italští stylisté navrhnou ročně 4 ucelené kolekce od každé značky, včetně nočního prádla a doplňkového sortimentu. Kolekce se vždy řídí módnímy směry pro danou sezónu od barevných škál, materiálů (krajky, hedvábí, tištěný tyl…) a doplňků (korálky, štrasy…). Díky tomuto vývoji značka vytvořila dnes ojedinělý styl, se kterým se můžeme setkat zhruba ve více než 60 zemích světa. Specializovaná prodejna Femms dále nabízí obrovský výběr vybraných kousků dámského prádla, plavek, doplňků, oblečení a atmosféru, jež ženám připomene, že to ony jsou ve svém životě na prvním místě – je potřeba se mít ráda. Průvodcem setkání bude zástupce firmy Lise Charmel , paní Renata Hilliová, spolu s majitelkou, paní Metodějkou Stokláskovou, která je mimo jiné i partnerkou projektu Ocenění Českých Podnikatelek.

Dále se můžete těšit na degustaci zdravé květinové kávy z kolekce ETERNAL FLOWER COFFEE COLECTION, zastoupené třemi druhy kávy a jednou kávovinou. Ty jsou pečlivě připravené a vyrobené inovativní technologií FLUID BLEND. Tento způsob pražení a přípravy je šetrný k životnímu prostředí i surovině a uchovává ty nejlepší účinky kávy, která se nepřepražuje. Účinky byly umocněny vlastnostmi bylin, esencí a organických květů. Dále naolejový parfém Eternal Abundance_Věčná hojnost a představení luxusní kolekce šperků Tao Fluentia či Hrdý lev od Berlg Diamonds.

Těšíme se na Vás.

S úctou,

Helena Kohoutová , Metodějka Stoklásková, Renata Hilliová